www.equireality.cz

nemovitosti k chovu koní

kliknutím spustíte hledání
  předchozí   další       zpět na přehled

Pension a jezdecká stáj, 30ha pozemků


Nabidka již není aktuální!
Lokalita:Postupice - Nová Ves, okres Benešov
GPS:49°42'56.709"N, 14°44'23.653"E    zobrazit
 
Výměra:300 000 m²
 
Kontakt:Ing. Tomáš Beneš
tel: 604215815
e-mail: benes@farmy.cz
 
Kancelář:FARMY.CZ
Jednořadá 1051/53, 16000 Praha 6
tel./fax: 220922711
e-mail: info@farmy.cz
www.farmy.cz

Popis nemovitosti

FARMY.CZ exklusivně nabízí soubor majetku „Pension Český Dvůr“ v obci Nová Ves u Postupic, okres Benešov. Jedná se o pension s chovem koní (více na www.ceskydvur.cz). Součástí nabídky jsou následující objekty:

 • původní rekonstruovaná hlavní obytná budova č.p. 16
 • nově postavená obytná budova č.p. 61
 • montované rekonstruované obytné objekty
 • hlavní stáj
 • venkovní certifikované montované boxy - 6 ks
 • malá ucelená stáj – 6 venkovních boxů
 • sklad – hala
 • krytá jezdecká hala 12 x 22 m
 • dvě venkovní pískové jízdárny, z toho jedna s povrchem Equo-Flex
 • pozemek pod nevyužívaným kravínem jiného vlastníka
 • pozemky cca 30ha, z toho cca 2,4 ha les a 1 ha zastavěná plocha a nádvoří

Nemovitosti se nacházejí v obci Nová Ves u Postupic v okrese Benešov. Vzdálenost do Benešova je 10km, do Prahy pak cca 50km. Objekty jsou situovány na okraji obce v bezprostřední blízkosti dvou rybníků.

V hlavní budově se nachází restaurace pro cca 30 hostů, krb, bar, stáčecí pivní stůl a další vybavení. Před restaurací se nachází terasa s možností umístění s cca 24 venkovních míst sezení. V ubytovací části hlavní budovy jsou 2 dvoulůžkové pokoje a 2 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Všechny pokoje mají WC, sprchu a umyvadlo, přípojku TV, radia, telefonu a WIFI připojení k internetu. V budově je také soukromá část - přízemní velký pokoj s krbem + menší pokoj, koupelna, kancelář a dále třípokojový byt.

Ve vedlejší budově pensionu se nachází relaxační a školicí část s vířivkou a učebnou pro 10-20 posluchačů. Ubytovací část vedlejší budovy zahrnuje 2 dvoulůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a 1 appartement pro 4 osoby. V prostoru nad garáží se nachází menší dvoupodlažní bytová jednotka pro soukromé využití.

V montovaných přízemních budovách - bungalovech se nachází 8 pokojů se sociálním zařízením.

Hlavní stáj je vybudována z původní stodoly - 10 boxů. Vedle hlavní stáje je umístěna skupina 6 venkovních montovaných na sebe navazujících boxů a dále malá ucelená stáj s 6 venkovními boxy.

Nedaleko hlavní stáje je ocelová montovaná hala o rozměrech 9 x 24 x 5 m s betonovou podlahou. Na zadní straně haly je vybudován přístřešek pro celoroční venkovní odchov mladých koní. Další hala s půlkulatou střechou o rozměrech 12 x 22 m situovaná za montovanou halou je využívaná jako krytá jízdárna.

Na vlastněných pozemcích stojí budova nevyužívaného dvouřadého kravína v majetku jiného vlastníka, kde je sjednána předběžná dohoda s majitelem na odprodeji. V současné době je využívané její rekonstruované zázemí pro potřeby jezdeckého klubu (sociální zařízení, šatny, sedlovny...).

V majetku jsou pozemky o rozloze cca 30 ha, z čehož jsou cca 2,4 ha lesa, cca 1ha jsou zastavěné o ostatní plochy. Pro účely hospodaření jsou ale sloučeny / směněny do větších bloků.

Součástí nabídky jsou rovněž stroje (např. auto, traktor, přívěs, atd.), koně dle dohody a dále také kompletní vnitřní vybavení penzionu - zejména vybavení kuchyně, restaurace, ubytovaních částí, technického zázemí apod.

Část majetku je ve vlastnictví fyzických osob a část v majetku obchodní společnosti. Majetek je nabízen k prodeji pouze vcelku a to přednostně formou prodeje veškerých nemovitostí ve vlastnictví fyzických osob společně se 100% podílu na obchodní společnosti.

Klasifikační třída ukazatele energetické náročnosti G.

Podrobný přehled nabízeného majetku, včetně vybavení, je zájemcům k dispozici v kanceláři..

Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru novinek.

Opište kód   2206
TRH FAREM FARMY.CZZemědělské pozemky Lesní pozemky Ubytování na farmě
© 2011  WWW.EQUIREALITY.CZ
TOPlist